Стіл письмовий Лайт
Тумба може бути праворуч або ліворуч на вибір!
Зверніть увагу! Стіл виготовляється в різних кольорах (Білий, Дуб Сонома, Антрацит, Венге або комбінація цих кольорів - Сонома/Білий, Венге/Білий, Сонома/Антрацит... )
Внутрішні (не видимі частини) ящиків у ВСІХ кольорах будуть білого кольору.
Розмір шухляди 12х45х33 см Товщина стінки 16 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | М-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Лівий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴




