Шафа для одягу полицями Пенал Б-1 Ш 1002 / В 2117 / Г 554

влевовправо
Пенал Б-1 Ш 1002 / В 2117 / Г 554
Для цього товару діє тільки доставка "Новою Поштою"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FLAME |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2117 мм |
| Глибина шафи | 554 мм |
| Ширина шафи | 1002 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 769 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка: 1) 2150х610х60, 2) 1190х630х100, 3) 1030х600х110, 4) 1420х570х50. Вага, кг : 102 Додаткова упаковка за стандартами НП 120"


Відправка з 16 квітня 2026