Пенал F-5 301х1900х301
Для цього товару діє тільки доставка "Новою Поштою" по тарифам перевізника+ забор з виробництва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FLAME |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 301 мм |
| Ширина | 301 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 286 ₴


Відправка з 16 квітня 2026