Шафа F-8 800х1780х390
Для цього товару діє тільки доставка "Новою Поштою" по тарифам перевізника+ забор з виробництва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FLAME |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1780 мм |
| Глибина шафи | 390 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 601 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка: 1) 1834x452x49, 2) 1826x472x55, 3) 852x466x145. Вага, кг : 66 Додаткова упаковка за стандартами НП 120"



Відправка з 16 квітня 2026