Підвісний Письмовий стіл з шухлядами FT-222 1200/500/160 Дуб Аппалачі
Новинка

влевовправо
Письменный стол FT-222 1200 / 500 / 160
Стол Матовий.
Для данного товара действует только доставка "Новой Почтой" по тарифам перевозчика + забор с производства.
Фасади є таких же кольорів як і корпус, тому доступні однотонні варіанти та комбінації із будь-яких двох кольорів: Білий, Бетон, Венге, Сонома, Дуб Аппалачі, Антрацит, Капучино
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FLAME |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Аппалачі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 463 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка : 1) 125x55x5, 2) 65x15x5. Додаткова упаковка за стандартами НП -60






