Крісло Веб Хром Сітка AMF. Форма спинки ергономічна з додатковою підтримкою в районі попереку, сітка гарантує відмінну вентиляцію. Сидіння широке і має подвійний шар поролону для довгої служби і комфорту людини, що сидить.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Поліуретанові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 103 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Вага крісла | 10.8 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Висота спинки | 49 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | Tilt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 259 ₴










Відправка з 18 квітня 2026