До складу спальні входить:
Зверніть увагу! Матрац та основа під матрац купується окремо! Придбати Ламелі ви можете у нас у магазині
Ви зможете придбати :
- Дерев'яний вклад від Світ Меблів + окремо матрац на вибір .
- Металевий вклад з дерев'яними ламелями + окремо матрац на вибір ..
Матрац купується окремо! Підібрати матрац ви можете в нашому магазині. ДИВИТИСЯ МАТРАЦИ ТУТ
Жасмін - модульна колекція, ви можете змінювати комплект за бажанням. Дивіться всю колекцію ТУТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип комплекту | модульний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Білий з золотою патиною |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 123 см |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 179 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 43 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 222.5 см |
| Глибина шафи | 62.5 см |
| Ширина шафи | 188 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 893,60 ₴







