Шкаф 4Д Жасмин Белый Лак Світ Меблів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2225 мм |
| Глибина шафи | 625 мм |
| Ширина шафи | 1880 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 006,75 ₴



Відправка з 06 травня 2026