Диван Даллас — стильний та комфортний диван для вашого дому
Ціна вказана за диван у тканині Стандартної категорії, за іншої категорії ціна змінюватиметься.
За вказаною ціною ви можете вибрати такі тканини:
- Аляска ( Ексім Текстиль )
- Кашарель Нью (АРГ) *певні кольори з наявності (10, 11, 16, 52, 53, 49, 50, 51)
- Блум ( Ексим Текстиль)
- Беатріс Нью ( АРГ ) *певні кольори з наявності (40, 45, 47)
- Мальмо ( Ексим)
- Канна ( Ексім Текстиль)
- Флокс ( Ексім Текстиль)
- Алоба ( Ексім Текстиль)
- Балатон ( Ексім Текстиль)
- Лілі Ексім Текстиль *певні кольори з наявності (09, 18, 91, 94, 96, 97)
- Крокус Ексім Текстиль *певні кольори з наявності
- Вега Мебтекс (10, 03, 27, 06, 33, 34, 36)
- Polo СМТ (02, 03, 04, 14, 15, 16, 17)
- California СМТ
- Max СМТ
- Bali СМТ
До "1" наступної категорії відносяться такі тканини :
- Остін Exim Textil
- Дейзі Exim Textil
- Milan СМТ
- New Vavilon СМТ
- Magic СМТ
- Monaco СМТ
- Dolce СМТ (02, 03, 04, 05, 08, 09, 10)
- Mars СМТ
- OLIVER СМТ (5, 6, 7, 21,22)\
Ви можете обрати іншу ткнину за бажанням, категорію інших тканин та кольорів вам зможе уточнити наш менеджер.
Ви можете обрати іншу ткнину за бажанням, категорію інших тканин та кольорів вам зможе уточнити наш менеджер.
- 1 група +2 % .
- 2 група + 6 %
- 3 группа +9 %
- 4 група +13 %
- 5 група +17 %
- 6 група +22 %
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Диван Київ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 см |
| Глибина | 115 см |
| Висота з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Висота посадкової частини дивана | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 205 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинна змійка, пінополіуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 200 ₴




