матеріал : ДСП
колір : дакар/білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 81.1 см |
| Глибина комода | 40.4 см |
| Ширина комода | 133.4 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 556 ₴










