Колекція Луїза білий глянець
Корпус - ламінована ДСП 16мм
Фасади - Глянцеві з сірим декором Ламіноване ДСП покрите УФ-лаками 18 мм.
Телескопічні направляючі повного висунення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 82 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Ширина комода | 118 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 693 ₴






