Колекція Луїза білий глянець - модульна колекція. Всі Елементи ви можете подивитися ТУТ
Корпус - ламінована ДСП 16мм
Фасади - Глянцеві з сірим декором Ламіноване ДСП покрите УФ-лаками 18 мм.
Тканина - сіра м'яка під велюр.
Основа під матрац і матрац купується окремо. Ви можете купити на вибір:
Матраци можна подивитися у нас Тут.
Так само дана модель може бути з нішею і додатковим быльцем біля ніг, детальніше уточнюйте у менеджера.
Дивіться на відео модель ліжка Луїза з короною розміром 160*200 та підйомним механізмом та нішою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір | Білий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 176.5 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 107 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 890 ₴






