Колекція Луїза білий глянець - модульна колекція. Всі Елементи ви можете подивитися ТУТ
Корпус - ламінована ДСП 16мм
Фасади - Глянцеві з сірим декором Ламіноване ДСП покрите УФ-лаками 18 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 48.5 см |
| Глибина тумби | 37 см |
| Ширина тумби | 51.4 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 070 ₴



