Туалетный столик Луиза 4шх
Корпус: Ламінована ДСП 16мм
Фасад:
Високоглянцеве покриття лаковане УФ лаками; ДСП 18мм
Фурнітура:
Трьохскладові шарикові телескопічні направляючі повного висуву; Відсутність конфірматів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Білий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 71 см |
| Глибина столика | 45 см |
| Довжина столика | 158 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 569 ₴




