Шафа Луїза 3дв
Стандартне наповнення шафи - Труба для вішалок + полиця над нею у кожному відділенні. Далі ви самі регулюєте наповнення. Додатково можна придбати:
- Комплект довгих полиць (3шт)
- Комплект коротких полиць (3шт)
- Т-секцію (складається зі стійкої, коротких полиць і короткої труби, см на фото)
- Тумби з шухлядами.
- Корону на шафу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2150 мм |
| Глибина шафи | 595 мм |
| Ширина шафи | 1472 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 375 ₴







