Асті - Модульна колекція. Весь набір ви можете переглянути НАТИСНУВШИ ТУТ .
Корпус-Дуб крафт золотий, ламіноване ДСП 16 мм
Фасади - білий глянець. . ДСП із високоглянцевим покриттям УФ лаками 18мм.
Ручки пластикові
Стандартне наповнення шафи - Труба для вішалок + полиця над нею у кожному відділенні. Далі ви самі регулюєте наповнення. Додатково можна придбати:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1390 мм |
| Глибина шафи | 585 мм |
| Висота шафи | 2132 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 866 ₴









