М'яке ліжко Кароліна 6 з підйомним механізмом Світ Меблів 160 * 200
-10% на матрас !!!
-15%
-15%
10 днів
влевовправо
Стильне м'яке ліжко Кароліна 6 підйомним механізмом (металевий каркас з ламелями кріпиться підйомним механізмом до корпусу ліжка). Ліжко має нішу для білизни. Виробник - надійна фабрика Світ Меблів. Розмір спального місця 160 * 200 см. Підйомний механізм входить у вартість, це металевий каркас з буковими ламелями. Узголів'я м'яке, невисока але дуже комфортне.
Ліжко виготовляється в різних кольорах. Використовується меблева тканина Багіра коричневого, кремового, сірого або бірюзового кольору на вибір. Вибір кольору не впливає на вартість ліжка.
Тканина на вибір:

Матрац купується окремо! Підібрати матрац ви можете в нашому магазині. ДИВИТИСЯ МАТРАЦИ ТУТ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Бірюзовий, Коричневий, Сірий, Бежевий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Довжина ліжка | 230 см |
| Ширина ліжка | 180 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 995 ₴






Відправка з 01 червня 2026