матеріал корпусу: ламінована ДСП Артізан
матеріал фасаду: дсп Артізан / Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Дуб артезіан |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2090 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Довжина | 1210 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 936,85 ₴








