Кухонну шафку Б'янко СМ Н 30 МДФ " Білий Глянець
Зверніть увагу, стільниця не входить в комплект і отримується окремо. Дивіться стільниці ТУТ
Кольори корпусу на вибір:

Кольори фасадів також на вибір, зверніть увагу , ціна вказана за фасади 2 категорії, за 3 категорію буде доплата:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 816 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий, МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476 ₴





Відправка з 07 травня 2026