Кухонный шкафчик Бьянко СМ Пенал П60 ДШ LUX МДФ Белый Глянец

влевовправо
Кухонный шкафчик Бьянко СМ П 60 ДШ LUX МДФ Белый Глянец
Наравляющие телескопические!
Кольори корпусу на вибір:

Кольори фасадів також на вибір, зверніть увагу , ціна вказана за фасади 2 категорії, за 3 категорію буде доплата:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 213.2 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий, МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 407 ₴




Відправка з 07 травня 2026