Кухонна шафка Б'янко СМ Верх Закінчення 30КЗ МДФ " Білий Глянець

влевовправо
Кухонну шафку Б'янко СМ В 30КЗ МДФ " Білий Глянець
Кольори корпусу на вибір:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴




Відправка з 07 травня 2026