Тумба для взуття 60 Світ Меблів Дуб Артізан / Білий
Зверніть увагу, в тумбу прямо поміщається взуття до 39 розміру. Інші розміри можна розмістити тільки боком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 885 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 921,85 ₴







