Тумби Лукка Комплект 2 штуки Білий глянець
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 35.8 см |
| Ширина тумби | 45.4 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 705 ₴




