Комод Лукка 2Д2Ш Білий глянець 90 Миро-Марк
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 88.3 см |
| Глибина комода | 43.8 см |
| Ширина комода | 90.2 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 183 ₴





