Матеріал ДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан, Дуб артисан + белый |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 141.5 см |
| Глибина столика | 41 см |
| Довжина столика | 93 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 887 ₴




