Спальня Вайт Ясен сніжний/Сосна срібна
В комплект входить:
Вайт – Модульна колекція. Ви можете змінювати комплектацію стін за бажанням. Дивіться всю колекцію Вайт ТУТ.
Матрас та основа під матрас купується окремо! Ви можете придбати Металевий вклад на ніжках із ламелями 160*200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Сосна Лоредо |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 87 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 53 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Ширина тумби | 57 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 221 см |
| Глибина шафи | 63.5 см |
| Ширина шафи | 176 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 460 ₴






