Спальня Джули Венге Магія/Дуб Конкордія
У комплект входить:
Джулі - модульна колекція, ви можете змінювати комплектацію стінки за бажанням. Дивіться всі елементи ТУТ
Матрас та основа під матрас купується окремо! Ви можете придбати Металевий вклад на ніжках із ламелями 160*200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 96 см |
| Довжина ліжка | 205.5 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 52 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 207 см |
| Глибина шафи | 57 см |
| Ширина шафи | 153.5 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 760 ₴









