Спальня Маркус Джанни/Дуб Камяний
В комплект входить:
Маркус - Модульна колекція, ми можемо змінювати комплектацію за бажанням. Дивіться всі елементи Маркус ТУТ.
Матрас та основа під матрас купується окремо! Ви можете придбати Металевий вклад на ніжках із ламелями 160*200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Довжина ліжка | 209.5 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 30.5 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 51 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 211.5 см |
| Глибина шафи | 60.5 см |
| Ширина шафи | 151.5 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 310 ₴




