Спальня Тина Сосна Каньйон/Дуб Трюфель
У комплект входить:
- Ліжко Тіна 160 з ламелями
- Дві тумбочки Тіна
- Шафа Тіна 2д платяна
- Пенал Тіна
Тіна – модульні меблі, ви можете змінювати комплект за бажанням! Дивіться всю колекцію Тіна ТУТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 101 см |
| Довжина ліжка | 204.5 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 43.5 см |
| Ширина тумби | 48 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 225 см |
| Глибина шафи | 60 см |
| Ширина шафи | 145.5 см |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 350 ₴











