До комплексу спальні входить:
Зверніть увагу! Матрац та основа під матрац купується окремо! Придбати Ламелі ви можете у нас у магазині
Додатково можна придбати підсвічування на шафу!
- Дерев'яний вклад від Світ Меблів + окремо матрац на вибір .
- Металевий внесок з дерев'яними ламелями + окремо матрац на вибір .
- Каркасний матрац. У нього вже вшиті ламелі .
Матрац купується окремо! Підібрати матрац ви можете в нашому магазині. ДИВИТИСЯ МАТРАЦИ ТУТ
Лілея – модульна спальня, ви можете змінювати комплект за бажанням. Дивитися всю спальню ТУТ.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип комплекту | модульний |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 87.5 см |
| Довжина ліжка | 206.2 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 164.2 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 42.7 см |
| Глибина тумби | 40.4 см |
| Ширина тумби | 45.4 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 220 см |
| Глибина шафи | 57 см |
| Ширина шафи | 180 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 943,50 ₴





