До складу спальні входить:
- Ліжко 160 Б'янко Біле
- Тумба приліжкова Бьянко Білий глянець 2шт
- Шафа з дзеркалом 4ДЗ (180) Б'янко Білий
- Комод 4ш+4ш Бьянко МДФ Білий глянець
Зверніть увагу! Матрац та основа під матрац купується окремо! Придбати Ламелі ви можете у нас у магазині
Ви зможете придбати :
- Дерев'яний вклад від Світ Меблів + окремо матрац на вибір .
- Металевий внесок з дерев'яними ламелями + окремо матрац на вибір .
- Каркасний матрац. У нього вже вшиті ламелі .
Матрац купується окремо! Підібрати матрац ви можете в нашому магазині. ДИВИТИСЯ МАТРАЦИ ТУТ
Б'янко - модульна колекція, ви можете змінювати комплект за бажанням. Дивіться всю колекцію ТУТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип комплекту | модульний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 92.5 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Довжина ліжка | 206.2 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 43 см |
| Глибина тумби | 40.6 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 220 см |
| Глибина шафи | 56.6 см |
| Ширина шафи | 180 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Комод | 1 шт. |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 347,12 ₴

