У комплект спальні входить:
Зверніть увагу! Матрац та основа під матрац купується окремо! Придбати Ламелі ви можете у нас у магазині
Розсела модульна спальня, ви можете змінити комплект за бажанням. У колекції є ліжко з підйомним механізмом або розміром 180х200, комод, дзеркало, а також шафа на 6 дверей. Дивіться всю колекцію ТУТ.
Основа під матрац матрац купується окремо. Ви можете придбати на вибір:
- Дерев'яний вклад з ламелями 60мм
- Дерев'яний вклад з ламелями відстань 25 мм
- Металевий вклад 160 без ніжок з дерев'яними ламелями
- Металева основа 160 без ніжок з ламелями Преміум, 25мм.
Матрац купується окремо! Підібрати матрац ви можете в нашому магазині. ДИВИТИСЯ МАТРАЦИ ТУТ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 125 см |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина ліжка | 181 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Висота тумби | 66.4 см |
| Глибина тумби | 50.5 см |
| Ширина тумби | 55.3 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 238 см |
| Глибина шафи | 68.3 см |
| Ширина шафи | 211.6 см |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 030 ₴





