Тумба під телевізор Фібі Білий/Чорний
Корпус - Ніфея ДСП + Чорний ДСП
Фасади - Біла німфея ДСП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Німфеа альба, Чорний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 520 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 138,20 ₴



