Передпокій Евіта Морське дерево / Попелястий Світ Меблів
-15%
2 дні
влевовправо
Кольори фасадів: Морське деревос / Попелястий, художній друк
Колір корпусу: Морське дерево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2070 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 259,05 ₴



