Спальня Белладжіо Білий глянець Миро-Марк ( Шафа, Ліжко , 2 тумби)
-10% на матрас !!!

влевовправо
Спальня Белладжіо Білий глянець Миро-Марк
Белладжіо – модульна спальня. Ви можете змінювати комплет за бажанням. Дивіться всю колекцію ТУТ.
Набір входить :
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Тип комплекту | модульний |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207.2 см |
| Ширина ліжка | 175.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 99.7 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 138 см |
| Глибина шафи | 55 см |
| Висота шафи | 225 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 55.2 см |
| Глибина тумби | 40.2 см |
| Висота тумби | 40 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 249 ₴









