Комод 2Д 3Ш Тео Антрацит/Артвуд Сірий Світ Меблів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Артвуд Світлий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 82 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 165 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 461,25 ₴



