Пенал Амбре Артизан/Антрацит Світ Меблів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2025 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Дуб артезіан |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 359,60 ₴



