Тумба для взуття 3Д Рене Артизан/Білий Світ Меблів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан + белый, Дуб артезіан, Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1150 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330,70 ₴




