Ціна вказана за Комплект кухні з фото 1,2,3 зі стільницею.
В ціну входить :
1) Верхня шафка 60 см ( 3 штуки)
2) Пенал Холодильника 60 см
3) Верхня Шафка під витяжку 60 см
4) Нижня шафка 60 з шухлядами
5) нижня шафка 60 см з полицею
6) нижня шафка 60 см під мийку
7) Нижня шкафка 60 см під духовку
8) Стільниця 2,4 метри товщиной 38мм
9) Царга (ДСП) до кухонь 2,7 м. Софі 2 шт
10) Планка для підвісу 2 шт
11) Прист Борт 1 шт
12) Заглушки 2 шт
13) Сушка для посуду 60 см
Корпус та фасади - Ламінування ДСП
Висота верхніх тумб 92 см.
Глибина верхніх тумб 32 см
Висота пенала 233,2 см
Глібіна Пенал 57 см
Висота нижніх тумба 81,6 см+3,8 см стільниця
Глибина нижніх тумб 46 см
Глибина стільниці 60 см
- Направляючі у шухлядах телескопічні без доводчиків.
- Петлі з доводчиками
- Верхні тумби без ручок, що відкриваються за фасад знизу.
- Нижні тумби із чорною профільною ручкою.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 3000 мм |
| Глибина нижнього рівня | 570 мм |
| Висота нижнього рівня | 854 мм |
| Довжина верхнього рівня | 3000 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Висота верхнього рівня | 920 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 416 ₴




