Підвісна приліжкова тумба Ліна Біла / Глянець МДФ Світ Меблів
-10%
5 днів
влевовправо
Корпус тумби виготовлений із ламінованого ДСП.
Фасад - МДФ глянець
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 16 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 48 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 733,50 ₴


