Ліжко-160 Мілана Сонома/Горіх
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Горіх |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 217.6 см |
| Ширина ліжка | 163 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 83.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 100 ₴





