Передпокій Фіона 181 з тумбою Артизан/Антрацит Світ Меблів
-15%
4 дні
влевовправо
матеріал корпусу: ламінований ДСП Артизан
матеріал фасаду: дсп Артизан/Антрацит
В комплект входить:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Дуб артезіан |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2090 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Довжина | 1810 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 478,75 ₴









