Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір оббивки | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 345 мм |
| Глибина табуретки | 345 мм |
| Висота табуретки | 468 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴







