Шафа-пенал 40 Білий із дзеркалом з полицями Брайт 400х520х2000h

влевовправо
"Брайт" шафа 400х520х2000h із дзеркалом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 716 ₴



Відправка з 16 квітня 2026