Тумба ТВ1 Лілія МДФ
Матеріали: Корпус виготовлений з ЛДСП 16мм та доступний до замовлення у всіх декорах ЛДСП складської програми.

Фасад виготовлений з МДФ плівки 16мм та доступний до замовлення у всіх кольорах «Плівки складської програми», групи 1, 2, 3.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 2000 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 410 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 294 ₴







