Комод Лілія МДФ
Матеріали: Корпус виготовлений з ЛДСП 16мм та доступний до замовлення у всіх декорах ЛДСП складської програми.

Фасад виготовлений з МДФ плівки 16мм та доступний до замовлення у всіх кольорах «Плівки складської програми», групи 1, 2, 3.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 161 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 95 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 489 ₴








