Ліжко 2 спальне Софі МДФ
Фреза: «Франческа»
Матеріали: Корпус виготовлений з ЛДСП 16мм та доступний до замовлення у всіх декорах ЛДСП складської програми.

Фасад виготовлений з МДФ плівки 16мм та доступний до замовлення у певних кольорах: “Горіх Світлий”, “Дуб Пісочний”, “Ваніль Супермат”, “Дуб Глазго”.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205.2 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 912 ₴







Відправка з 15 травня 2026