Стіл письмовий з стелажем КС-05
Колір на вибір:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Німфея Альба |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1612 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 292 ₴











