В комплект входить:
Лайн МДФ – модульна колекція. Дивіться всі елементи ТУТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Тип комплекту | модульний |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 2-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205.2 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 100 см |
| Глибина шафи | 57 см |
| Висота шафи | 222 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 43.5 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Колір | |
| Колір | Дуб Аппалачі/Хакі Софт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 835 ₴





