Трьохдверна розпашна шафа Ектор у білому кольорі.
Шафа у сучасному мінімалістичному стилі, виконана у білому кольорі стане практичною та стильною деталлю будь-якого інтер'єру.
Шафа у сучасному мінімалістичному стилі, виконана у білому кольорі стане практичною та стильною деталлю будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1160 мм |
| Глибина шафи | 495 мм |
| Висота шафи | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 062 ₴







